RWR84N27R0FSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR84N27R0FSB12 Vishay /Dale
    RWR84N27R0FSB12 Vishay /Dale
    RWR84N27R0FSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N27R0FSB12 is described as RES 27 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"