RWR84N2490FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR84N2490FSRSL Vishay /Dale
    RWR84N2490FSRSL Vishay /Dale
    RWR84N2490FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N2490FSRSL is described as RES 249 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.