RWR84N20R5FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR84N20R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR84N20R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR84N20R5FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N20R5FSRSL is described as RES 20.5 OHM 7W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM