RWR84N1620BSB12 Vishay /Dale
  • More about RWR84N1620BSB12 Vishay /Dale
    RWR84N1620BSB12 Vishay /Dale
    RWR84N1620BSB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR84N1620BSB12 is described as RES 162 OHM 7W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"