RWR82S9R76FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S9R76FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S9R76FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S9R76FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S9R76FRBSL is described as RES 9.76 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.