RWR82S8R06FMB12 Vishay /Dale
  • More about RWR82S8R06FMB12 Vishay /Dale
    RWR82S8R06FMB12 Vishay /Dale
    RWR82S8R06FMB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S8R06FMB12 is described as RES 8.06 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.