RWR82S4640FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR82S4640FSS73 Vishay /Dale
    RWR82S4640FSS73 Vishay /Dale
    RWR82S4640FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S4640FSS73 is described as RES 464 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM