RWR82S4020FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S4020FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S4020FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S4020FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S4020FRBSL is described as RES 402 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS