RWR82S3R16FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S3R16FRRSL Vishay /Dale
    RWR82S3R16FRRSL Vishay /Dale
    RWR82S3R16FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S3R16FRRSL is described as RES 3.16 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM