RWR82S27R4FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S27R4FRRSL Vishay /Dale
    RWR82S27R4FRRSL Vishay /Dale
    RWR82S27R4FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S27R4FRRSL is described as RES 27.4 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"