RWR82S2670FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S2670FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S2670FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S2670FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S2670FRBSL is described as RES 267 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS