RWR82S1R80FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S1R80FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S1R80FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S1R80FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S1R80FRBSL is described as RES 1.8 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM