RWR82S1R69FSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR82S1R69FSS70 Vishay /Dale
    RWR82S1R69FSS70 Vishay /Dale
    RWR82S1R69FSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S1R69FSS70 is described as RES 1.69 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"