RWR82S1330FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S1330FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S1330FRBSL Vishay /Dale
    RWR82S1330FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S1330FRBSL is described as RES 133 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"