RWR82S10R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82S10R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR82S10R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR82S10R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82S10R0FRRSL is described as RES 10 OHM 1.5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.