RWR82N5R76BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82N5R76BSBSL Vishay /Dale
    RWR82N5R76BSBSL Vishay /Dale
    RWR82N5R76BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82N5R76BSBSL is described as RES 5.76 OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS