RWR82N3920BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82N3920BSRSL Vishay /Dale
    RWR82N3920BSRSL Vishay /Dale
    RWR82N3920BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82N3920BSRSL is described as RES 392 OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"