RWR82N2400BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR82N2400BSRSL Vishay /Dale
    RWR82N2400BSRSL Vishay /Dale
    RWR82N2400BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82N2400BSRSL is described as RES 240 OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE