RWR82N1330BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR82N1330BSBSL Vishay /Dale
    RWR82N1330BSBSL Vishay /Dale
    RWR82N1330BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR82N1330BSBSL is described as RES 133 OHM 1.5W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.