RWR81S8R87FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S8R87FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S8R87FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S8R87FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S8R87FRRSL is described as RES 8.87 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.