RWR81S88R7FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S88R7FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S88R7FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S88R7FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S88R7FRRSL is described as RES 88.7 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.