RWR81S52R3FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81S52R3FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S52R3FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S52R3FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S52R3FRB12 is described as RES 52.3 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"