RWR81S4R02FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S4R02FRBSL Vishay /Dale
    RWR81S4R02FRBSL Vishay /Dale
    RWR81S4R02FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S4R02FRBSL is described as RES 4.02 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK