RWR81S44R1FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81S44R1FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S44R1FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S44R1FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S44R1FRB12 is described as RES 44.1 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"