RWR81S3R40FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81S3R40FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S3R40FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S3R40FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S3R40FRB12 is described as RES 3.4 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F