RWR81S3R40FMBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S3R40FMBSL Vishay /Dale
    RWR81S3R40FMBSL Vishay /Dale
    RWR81S3R40FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S3R40FMBSL is described as RES 3.4 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V