RWR81S38R1FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81S38R1FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S38R1FRB12 Vishay /Dale
    RWR81S38R1FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S38R1FRB12 is described as RES 38.1 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM