RWR81S36R5FPRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S36R5FPRSL Vishay /Dale
    RWR81S36R5FPRSL Vishay /Dale
    RWR81S36R5FPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S36R5FPRSL is described as RES 36.5 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK