RWR81S36R5FMRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S36R5FMRSL Vishay /Dale
    RWR81S36R5FMRSL Vishay /Dale
    RWR81S36R5FMRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S36R5FMRSL is described as RES 36.5 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.