RWR81S3650FPB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81S3650FPB12 Vishay /Dale
    RWR81S3650FPB12 Vishay /Dale
    RWR81S3650FPB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S3650FPB12 is described as RES 365 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM