RWR81S33R2FSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR81S33R2FSS70 Vishay /Dale
    RWR81S33R2FSS70 Vishay /Dale
    RWR81S33R2FSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S33R2FSS70 is described as RES 33.2 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.