RWR81S33R2FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S33R2FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S33R2FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S33R2FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S33R2FRRSL is described as RES 33.2 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.