RWR81S2320FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S2320FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S2320FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S2320FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S2320FRRSL is described as RES 232 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK