RWR81S22R6FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S22R6FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S22R6FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S22R6FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S22R6FRRSL is described as RES 22.6 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.