RWR81S22R6FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S22R6FRBSL Vishay /Dale
    RWR81S22R6FRBSL Vishay /Dale
    RWR81S22R6FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S22R6FRBSL is described as RES 22.6 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM