RWR81S21R5FMRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S21R5FMRSL Vishay /Dale
    RWR81S21R5FMRSL Vishay /Dale
    RWR81S21R5FMRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S21R5FMRSL is described as RES 21.5 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"