RWR81S1R47FPBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S1R47FPBSL Vishay /Dale
    RWR81S1R47FPBSL Vishay /Dale
    RWR81S1R47FPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S1R47FPBSL is described as RES 1.47 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE