RWR81S1960FPBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S1960FPBSL Vishay /Dale
    RWR81S1960FPBSL Vishay /Dale
    RWR81S1960FPBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S1960FPBSL is described as RES 196 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V