RWR81S1820FPRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S1820FPRSL Vishay /Dale
    RWR81S1820FPRSL Vishay /Dale
    RWR81S1820FPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S1820FPRSL is described as RES 182 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.