RWR81S13R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S13R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S13R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S13R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S13R0FRRSL is described as RES 13 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM