RWR81S12R4FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S12R4FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S12R4FRRSL Vishay /Dale
    RWR81S12R4FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S12R4FRRSL is described as RES 12.4 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.