RWR81S1270FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81S1270FSS73 Vishay /Dale
    RWR81S1270FSS73 Vishay /Dale
    RWR81S1270FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S1270FSS73 is described as RES 127 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"