RWR81NR649BSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81NR649BSBSL Vishay /Dale
    RWR81NR649BSBSL Vishay /Dale
    RWR81NR649BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81NR649BSBSL is described as RES 0.649 OHM 1W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.