RWR81NR499BRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81NR499BRS73 Vishay /Dale
    RWR81NR499BRS73 Vishay /Dale
    RWR81NR499BRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81NR499BRS73 is described as RES 0.499 OHM 1W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK