RWR81N2R00FPS70 Vishay /Dale
  • More about RWR81N2R00FPS70 Vishay /Dale
    RWR81N2R00FPS70 Vishay /Dale
    RWR81N2R00FPS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2R00FPS70 is described as RES 2 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"