RWR81N2490BRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2490BRRSL Vishay /Dale
    RWR81N2490BRRSL Vishay /Dale
    RWR81N2490BRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2490BRRSL is described as RES 249 OHM 1W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.