RWR81N2340BSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81N2340BSS73 Vishay /Dale
    RWR81N2340BSS73 Vishay /Dale
    RWR81N2340BSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2340BSS73 is described as RES 234 OHM 1W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"