RWR81N2340BPRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2340BPRSL Vishay /Dale
    RWR81N2340BPRSL Vishay /Dale
    RWR81N2340BPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2340BPRSL is described as RES 234 OHM 1W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM