RWR81N22R1BSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N22R1BSRSL Vishay /Dale
    RWR81N22R1BSRSL Vishay /Dale
    RWR81N22R1BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N22R1BSRSL is described as RES 22.1 OHM 1W 0.1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.