RWR81N2050FRS70 Vishay /Dale
  • More about RWR81N2050FRS70 Vishay /Dale
    RWR81N2050FRS70 Vishay /Dale
    RWR81N2050FRS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2050FRS70 is described as RES 205 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM